info@gspmarketing.pl
042 632 29 25
wybierz producenta
wybierz grupę produktów
przedział znaczkowy
od do
nazwa/kod nagrody

Nowe nagrody
Promocja
Małe AGD
Duże AGD
Produkty RTV
Prod. foto/video
Komputery
Prod. biurowe
Zdrowie i higiena
Zegarki
Biżuteria
Zabawki i gry
Książki
Turystyka
Kosmetyki
Narzędzia
Walizki i torby
Galanteria skórzana
Lornetki i lunety
Sport
Sprzęt ogrodowy
Art. wędkarskie
Telefony
i akcesoria GSM
Dla niemowląt
Różne
Strona głównaRegulaminCzesto zadawane pytaniaNasi partnerzyNagrody na zyczenieO nas

Moje konto

Mamy nadzieję, że pytania i odpowiedzi zamieszczone poniżej wyjaśnią Państwa wszelkie wątpliwości. Jeśli nie, prosimy o kontakt telefoniczny 042 632 29 25 lub pocztą elektroniczną na adres info@gspmarketing.pl.

Jeśli macie Państwo pytanie na które nie ma odpowiedzi na naszej stronie, prosimy przejść do formularza znajdującego się na stronie O nas i je nam przesłać. Postaramy się na nie odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie.
Czy wydatki na zakup znaczków można zaliczyć w koszty uzyskania przychodu?
Tak. Wydatki w ramach działalności reklamowej (publicznej) związane z promocją swojej sprzedaży stanowią koszty uzyskania przychodu.
    Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych 15 lutego 1992 r. Dz.U. 13 lipca 2000 r. Dz.U. z 2000r. Nr 54 poz. 654. Rozdział 3 - Koszty uzyskania przychodów
      Art. 15. [ Koszty ] 1. Kosztami uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów, z wyjątkiem kosztów wymienionych w art. 16 ust. 1. Art. 16. [ Wyłączenia ] 1. Nie uważa się za koszty uzyskania przychodów: 28) kosztów reprezentacji i reklamy w części przekraczającej 0,25% przychodów, chyba że reklama prowadzona jest w środkach masowego przekazu lub publicznie w inny sposób.
powrót
Strona główna | Regulamin | Często zadawane pytania | Milowe Zakupy + | Nagrody na życzenie | O nas