info@gspmarketing.pl
042 632 29 25
wybierz producenta
wybierz grupę produktów
przedział znaczkowy
od do
nazwa/kod nagrody

Nowe nagrody
Promocja
Małe AGD
Duże AGD
Produkty RTV
Prod. foto/video
Komputery
Prod. biurowe
Zdrowie i higiena
Zegarki
Biżuteria
Zabawki i gry
Książki
Turystyka
Kosmetyki
Narzędzia
Walizki i torby
Galanteria skórzana
Lornetki i lunety
Sport
Sprzęt ogrodowy
Art. wędkarskie
Telefony
i akcesoria GSM
Dla niemowląt
Różne
Strona głównaRegulaminCzesto zadawane pytaniaNasi partnerzyNagrody na zyczenieO nas

Moje konto


 1. Organizatorem Milowego Quizu jest firma:
  GSP sp. z o.o.,
  ul. Janosika 135,
  92-108 Łódź,
  tel. 042 632 29 25,
  dalej nazywana GSP.

 2. Milowy Quiz skierowany jest tylko do osób zarejestrowanych na portalu www.milowezakupy.pl i uczestniczących w programie Milowe Zakupy.

 3. Rejestracja na portalu jest bezpłatna.

 4. Uczestnicy odpowiadający na zadane pytania uzyskują elektroniczne znaczki za każdą poprawną odpowiedź. Quiz ma formę testu wielkokrotnego wyboru.

 5. Prawo do udziału w quizie GSP ogranicza do jednej osoby z jednego zarejestrowanego konta dziennie.

 6. Znaczki elektroniczne za poprawne odpowiedzi quizowe nie będą naliczane na różne konta zarejestrowane przez jedną osobę.

 7. Pytania quizowe będą dotyczyć różnych tematów i zagadnień w zależności od decyzji organizatora - firmy GSP.

 8. Bazowym zestawem jest zestaw trzech pytań zadawanych każdego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku z wykluczeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

 9. Bazowym wynagrodzeniem za poprawną odpowiedź jest jeden znaczek za poprawną odpowiedź na jedno pytanie ale w szczególnych przypadkach (co będzie odpowiednio pokazane w momencie zadawania pytania) wynagrodzenie może być inne.

 10. Pytania quizowe będą publikowane o godzinie 6 rano wraz z oficjalnymi odpowiedziami na pytania zadane w bezpośrednio poprzedzającej edycji.

 11. Znaczki za poprawne odpowiedzi będą naliczane na konta po ogłoszeniu oficjalnych odpowiedzi.

 12. Zarówno ilość pytań jak i dni zadawania pytań mogą ulec zmianie.

 13. W przypadku powstania wątpliwości odnośnie poprawności odpowiedzi firma GSP zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji odpowiedzi na zadane pytanie.

 14. Znaczki zebrane w wyniku udzielania poprawnych odpowiedzi na pytania w quizach mogą być realizowane na nagrody z katalogu nagród na stronie www.milowezakupy.pl

 15. Uczestnicy programu Milowe Zakupy mogą wystąpić o zamianę zebranych w wyniku quizu znaczków elektronicznych na papierowe i wysłanie ich pod wskazany adres pocztowy. Warunkiem zamiany i wysłania znaczków papierowych jest ich liczba w ilości przynajmniej 40.

 16. Uczestnicy programu Milowe Zakupy, którzy zbierają papierowe znaczki mogą wystąpić o zamianę zebranych znaczków papierowych na znaczki elektroniczne i zsumowanie ich ze znaczkami elektronicznymi zebranymi w wyniku uczestnictwa w quizach na wskazanym koncie internetowym.

 17. Zasady zamiany znaczków z formy papierowej na elektroniczną i odwrotnie dostępne są w zakładce "Regulamin" program Milowe Zakupy na stronie www.milowezakupy.pl

 18. Czas trwania Milowego Quizu jest nieograniczony. Informacje o jego zakończeniu zostaną opublikowane na www.milowezakupy.pl.

 19. W Milowym Quzie nie mogą brać udziału pracownicy, w tym pracownicy tymczasowi, Organizatora - firmy GSP sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi oraz członkowie ich rodzin.


Strona główna | Regulamin | Często zadawane pytania | Milowe Zakupy + | Nagrody na życzenie | O nas